Motorola Moto G (2015) i Moto X Sport już w przyszłym miesiącu?

Opublikowano: 2015-07-08
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-motorola-smartfonyDo sieci wyciekły dwie grafiki prezentujące dwa nadchodzące smartfony Motoroli. Pochodzą one od największego operatora w Chile i choć są dosyć słabej jakości, ujawniają część specyfikacji modeli Moto G (2015) i Moto X Sport, a także ich przewidywaną datę premiery.

O nowych smartfonach Motoroli wciąż wiemy stosunkowo niewiele, ale powoli odsłaniane zostają kolejne karty. W zeszłym miesiącu mieliśmy okazję przyjrzeć się pierwszym zdjęciom Moto G trzeciej generacji, które ujawniły, w jakie podzespoły zostanie wyposażony ten telefon oraz jaki będzie jego wygląd. Najnowszy wyciek potwierdza wcześniejsze informacje.

news-moto-g_2015Motorola Moto G (2015) nie będzie znacząco odbiegać designem od swojego poprzednika. To samo tyczy się specyfikacji, na którą ma się składać 5-calowy ekran o rozdzielczości HD (720 x 1280 pikseli) oraz czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1.4 GHz (prawdopodobnie Snapdragon 410). Większych zmian należy się spodziewać w kwestii aparatów – według opublikowanego zdjęcia, smartfon będzie miał 13-megapikselowy aparat główny i przednią kamerkę 5 Mpix. Resztę danych technicznych powinien uzupełniać 1 GB RAM oraz 8 GB wbudowanej pamięci i czytnik kart microSD.

news-moto-x-sportDrugim telefonem jest Motorola Moto X Sport. Patrząc na nazwę można przypuszczać, że będzie to propozycja skierowana do aktywnych osób, a co za tym idzie konstrukcja zostanie odpowiednio zabezpieczona na wypadek ewentualnego upuszczenia czy zanurzenia w wodzie. Smartfon będzie wyposażony w 5.2-calowy wyświetlacz, procesor z czterema rdzeniami o taktowaniu 1.5 GHz, a także aparaty 16 i 5 Mpix.

Premiera obu modeli, jeśli wierzyć powyższym zdjęciom, nastąpi już w sierpniu.

Źródło: GSMArena

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.