Motorola Moto G (2015) ukazana na pierwszych materiałach

Opublikowano: 2015-06-22
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-moto_g_2015-2Do sieci wyciekły zdjęcia i filmik rzekomo przedstawiające nadchodzącą Motorolę Moto G trzeciej generacji. Czego możemy spodziewać się po kolejnym urządzeniu z popularnej serii?

W Internecie najpierw pojawił się materiał wideo, na którym został ukazany wspomniany smartfon. Wkrótce potem został on jednak usunięty, ale niektórym udało się przygotować z niego kilka zdjęć. Teraz filmik ponownie zawitał do sieci, więc możemy obejrzeć Motorolę Moto G (2015) w pełnej okazałości. Po następcy Moto G (2014) możemy spodziewać się delikatnych zmian designu, głównie na tylnym panelu.

news-moto_g_2015-1Tak jak w poprzednich modelach, tak i nowa Moto G umożliwi użytkownikom zmianę tylnej klapki obudowy. W sklepie AliExpress pojawiło się kilka kolorowych propozycji.

news-moto_g_2015-panelNieco rozczarowująco przedstawia się z kolei możliwa specyfikacja urządzenia. 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 720 x 1280 pikseli, procesor Qualcomm Snapdragon 410, 1 GB RAM, 8 GB wbudowanej pamięci, czytnik kart microSD oraz aparat główny 13 Mpix z podwójną diodą LED, przednia kamerka 5 Mpix i system Android 5.1.1 Lollipop na pokładzie nie zachwycają. Podzespoły te są, jak na obecne standardy, przeciętne i z pewnością nie zaszkodziłoby, gdyby Motorola zdecydowała się przynajmniej na dwukrotnie większą ilość pamięci RAM oraz wydajniejszy układ.

Źródło: GSMArena

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.