Motorola Moto X (2015) – nowe informacje i pierwsze zdjęcia

Opublikowano: 2015-06-10
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #pozostali #sprzęt / podzespoły #plotki

news-motorola-moto_xTegoroczna Motorola Moto X zbliża się coraz szybszymi krokami i wzorem poprzednich modeli, informacje oraz zdjęcia o niej zaczynają wychodzić na światło dzienne kilka miesięcy przed premierą. Najświeższe doniesienia ujawniają prawdopodobną specyfikację smartfona, wygląd obudowy oraz kilka innych interesujących faktów.

W ostatnim czasie w Internecie pojawiły się zdjęcia rzekomo przedstawiające flagową Motorolę Moto X (2015). Można na nich zobaczyć, że telefon zaoferuje m.in. wsparcie dla technologii bezprzewodowego ładowania, a w specjalnie wydrążonym miejscu pod tylnym aparatem ma szansę znaleźć się czytnik linii papilarnych. Co jednak ciekawe, źródło zdjęć twierdzi, że pokazują one starszy prototyp urządzenia i ostatecznie skanera w Moto X nie znajdziemy. Na dowód pokazano kolejną fotografię.

news-moto-x-zdjecia-wycieknews-moto-x-zdjecia-wyciek-2Na tym nie kończą się nowości dotyczące nowego smartfona Motoroli. Ukazał się również materiał, na którym widać tylny, drewniany panel obudowy telefonu oraz część jego specyfikacji technicznej.

Wedle najnowszych przecieków, trzecia generacja Moto X wystąpi w dwóch wariantach – z ekranem o przekątnej 5.7 cala i 5.2 cala. Wyświetlacze obu wersji mają mieć tą samą rozdzielczość, czyli 1440 x 2560 pikseli, która coraz częściej staje się standardem wśród urządzeń z wysokiej półki. Ponadto, możemy spodziewać się procesora Snapdragon od Qualcomm (prawdopodobnie Snapdragon 808 lub 810) oraz 3 GB RAM i 32 GB pamięci wbudowanej, z czego około 21 GB będzie dostępne dla użytkownika. Urządzenie ma być też wyposażone w stereofoniczne głośniki i port USB Type C. Systemem operacyjnym będzie Android 5.1.1 Lollipop.

Jak zawsze, wszelkie tego typu informacje trzeba traktować z przymrużeniem oka, oczekując ich potwierdzenia lub zaprzeczenia.

Źródło: Phonearena

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.