Motorola Moto X trzeciej generacji zadebiutuje w drugiej połowie 2015 roku

Opublikowano: 2015-03-26
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-motorola-moto-x-2nd-genPrezydent Motoroli, Rick Osterloh, wyjawił na swoim Twitterze nieco szczegółów dotyczących planów firmy związanych z nowym, tegorocznym modelem Moto X.

Wygląda na to, że Motorola chce utrzymać roczny cykl wydawniczy swoich smartonów i w związku z tym należy oczekiwać, że Moto X (2015) trafi do oficjalnej dystrybucji w sierpniu lub wrześniu bieżącego roku. Całkiem możliwe, że na rynku pojawi się także odświeżona i ulepszona wersja Moto G, którego druga generacja miała swoją premierę we wrześniu 2014 roku.

Na więcej szczegółów, w tym specyfikację urządzenia trzeba będzie jeszcze poczekać, ale już teraz można spekulować, że nowa Moto X otrzyma Snapdragona 810. Sugerowała to informacja prasowa Qualcomma, zgodnie z którą nieujawniony flagowiec Motoroli będzie wyposażony w ten układ. Istnieje jednak możliwość, że smartfon będzie jednym z pierwszych, które zastosują usprawniony i nie sprawiający tylu problemów z przegrzewaniem procesor Snapdragon 815, nad którym trwają właśnie intensywne prace. Nie mniej prawdopodobne jest też to, że Motorola Moto X trzeciej generacji zostanie wyposażona w niedawno zaprezentowanego Snapdragon 820 z autorskim rdzeniem Qualcomma – Kryo – i opartego na platformie Zeroth.

Źródło: GSMArena 

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.