Można już kupić iPhone 6!

Opublikowano: 2014-09-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Apple

news-apple-goldgenie-1

O ile komuś nie przeszkadza obudowa ze szczerego złota lub platyny oraz cena w granicach 12 tys. zł. Na zachętę, sklep dorzuca dożywotnią gwarancję na sprzęt.

Źródłem tych rewelacji jest firma Goldgenie, która od lat zajmuje się tworzeniem iPhone’ów w obudowach ze szlachetnych materiałów (złoto, srebro, platyna), przyozdobionych kamieniami Swarovskiego. iPhone 6 dostępny będzie w złotej (w kilku odcieniach) lub platynowej obudowie. Cena? Ok. 2300 funtów albo 12250 zł (w przybliżeniu). W zamian jednak, poza samym urządzeniem klient otrzyma stylowe pudełko na urządzenie wykonane z dębu oraz innowacyjną powłokę na urządzenie, która czyni sprzęt znacznie odporniejszym na uszkodzenia.

news-apple-goldgenie-2O samym iPhone’ie 6 wiadomo jedynie, że będzie miał ekran 4.7 cala (co potwierdza wcześniejsze plotki) i wbudowane 32 lub 64 GB pamięci. Niestety, zawiedzione będą osoby, które liczą na przedpremierowy dostęp do smartfona, ponieważ Goldgenie zaznacza, że zamówienia zostaną zrealizowane kilka tygodni po premierze. Niemniej, chętnych nie brakuje, gdyż na tę chwilę sprzęt został zakupiony ponad 300 razy.

Niecierpliwym użytkownikom z dużym portfelem polecić za to można trochę starszego, ale równie efektownego iPhone 5S w złotej obudowie.

news-apple-goldgenie-3

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.