MyCall: Darmowe rozmowy i SMS-y do Polski w Dniu Ojca

Opublikowano: 2016-06-22
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #wideo

news-mycall-1Norweski operator komórkowy MyCall, specjalizujący się w połączeniach międzynarodowych, przygotował specjalną ofertę dla Polaków mieszkających na co dzień w tym kraju.

W Dzień Ojca, czyli 23 czerwca, wszyscy klienci MyCall będą mogli wykonywać darmowe połączenia i wysyłać bezpłatne SMS-y do Polski. Dodatkowo, operator zaprezentował film, którego ideą jest pokazanie, że usługi telekomunikacyjne łączą ludzi niezależnie od odległości.

„Dobrze rozumiemy, że życie pisze różne scenariusze i często jesteśmy zmuszeni wyjechać z dala od tych, których kochamy najbardziej. Dzięki tanim rozmowom międzynarodowym, które oferuje MyCall, staramy się skrócić tę odległość i uczynić rozłąkę łatwiejszą do zniesienia. Polacy są najważniejszą grupą klientów dla MyCall, dlatego nasza pierwsza filmowa reklama jest skierowana właśnie do nich” – mówi Maja Galińska, koordynator marketingu w MyCall.

Źródło: MyCall

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.