Nadchodząca Sony Xperia C4 przedstawiona na pierwszej grafice

Opublikowano: 2015-04-07
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Sony #sprzęt / podzespoły

news-sony-xperia-c4W zeszłym miesiącu sieć obiegły zdjęcia Xperii Cosmos, która rzekomo ma być następcą modelu C3, niegdyś reklamowanego przez Sony jako najlepszy smartfon do autoportretów. Okazuje się, że telefon będzie nosił nazwę Xperia C4, a dziś pojawił się jego pierwszy koncept.

W tej chwili nadal brakuje konkretnych informacji na temat urządzenia, które powinno zadebiutować na rynku w ciągu najbliższych miesięcy. O specyfikacji można jedynie spekulować, ale biorąc pod uwagę poprzednika, raczej należy się spodziewać typowych dla średniej półki podzespołów – chociażby procesor MediaTek i 1 GB pamięci RAM. Ekran powinien mieć przekątną 5.5 cala i rozdzielczość HD jak Xperia C3. W kwestii aparatów (szczególnie przedniego) możemy się spodziewać stosownych udoskonaleń. Konkurencja (np. HTC z modelem Desire Eye) nieco podniosła poprzeczkę i nierzadko mamy do czynienia z przednimi kamerkami, które robią zdjęcia w naprawdę świetnej jakości. Jeśli Sony Xperia C4 ma być kolejnym „idealnym smartfonem do selfie” musi w tym aspekcie zaprezentować coś wyjątkowo ciekawego.

Zaprezentowana grafika pokazuje przód Xperii C4 w pełnej krasie. Nietrudno zauważyć przedni aparat w parze z diodą LED. W porównaniu do poprzednika, delikatnie zmieniła się stylistyka, z bardziej zaokrąglonymi krawędziami na czele. Źródło odpowiedzialne za to zdjęcie sugeruje, że smartfona należy się spodziewać w okolicach lata, prawdopodobnie pod koniec czerwca. Ponadto, Sony Xperia C4 ma być dostępna w trzech kolorach – czarnym, białym i turkusowym.

Źródło: Phonearena

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.