Nadchodzi następca LG V10

Opublikowano: 2016-07-29
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #LG #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-lg-v10-7LG potwierdziło, że nowy smartfon z serii V zostanie wydany na rynek jeszcze w tym kwartale.

Koreański producent nie ujawnił nazwy urządzenia (V20?), jednak można z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że będzie to następca ubiegłorocznego LG V10, czyli flagowca wyróżniającego się bardzo mocną specyfikacją, dwoma ekranami i dwoma przednimi aparatami.

Dokładniejszych szczegółów na temat modelu powinniśmy oczekiwać w nadchodzących tygodniach, a jego premiery we wrześniu. Według różnych spekulacji, konkurentem dla nowości LG będzie nadchodząca propozycja Samsunga – Galaxy Note 7.

Potwierdzenie smartfona zbiegło się z opublikowaniem wyników finansowych LG, zgodnie z którymi dział mobilny firmy stracił w II kwartale tego roku ponad 130 milionów dolarów.

Źródło: LG, własne

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.