Nadchodzi Samsung Galaxy S6 Edge Plus?

Opublikowano: 2015-06-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-samsung_galaxy_s6edge-plusTeraz, gdy premierę Galaxy S6 i S6 Edge mamy już za sobą, w sieci pojawia się coraz więcej przesłanek o następnych smartfonach Samsunga. Wcześniej pojawiły się informacje, że producent szykuje się do lipcowej prezentacji Galaxy Note 5, dziś z kolei uchylono rąbka tajemnicy odnośnie „Project Zero 2”, rzekomo będącego Galaxy S6 Edge Plus.

Według informacji pochodzących z zagranicznych źródeł, Samsung pracuje nad większą i nieco zmodyfikowaną wersją swojego flagowego smartfona Galaxy S6 Edge. Model z dopiskiem Plus, nazywany wewnątrz firmy jako Project Zero 2 (wcześniej Project Zen), miałby zostać pokazany już w nadchodzących tygodniach, w przeciwieństwie do Note 5, którego wakacyjną premierę zdementował JK Shin, prezes koreańskiego giganta.

Samsung Galaxy S6 Edge Plus ma mieć 5.4 lub 5.5-calowy, podwójnie zagięty wyświetlacz Super AMOLED, 32 GB wbudowanej pamięci, sześciordzeniowy procesor Qualcomm Snadpragon 808 znany z LG G4 oraz 5-megapikselową przednią kamerkę i aparat główny 16 Mpix. Informacje te należy jednak traktować z pewną rezerwą i poczekać na rozwój wydarzeń. W każdym razie, Galaxy S6 Edge Plus miałby szanse stać się jedną z bardziej interesujących wakacyjnych premier.

Źródło: Sammobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.