Nadchodzi Samsung Galaxy View - ogromny tablet w cenie 600 dolarów

Opublikowano: 2015-10-27
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-samsung_galaxy_view-4Do tej pory doczekaliśmy się wielu informacji odnośnie Galaxy View, ale żadne nie był tak dokładne, jak te, za którymi stoi sklep Adorama, który wystawił tablet Samsunga na swojej stronie, prezentując cenę, specyfikację i materiały promocyjne.

Celowo lub nie, nowojorski sklep wywołał niemałe zamieszanie i chociaż zdążył już zdjąć ofertę, zgodnie z zasadą mówiącą, że w Internecie nic nie ginie, większość zainteresowanych zdążyła skopiować opublikowane zdjęcia i zanotować najważniejsze szczegóły. Potwierdza się więc, że Samsung Galaxy View ma 18.4-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli i jest napędzany przez ośmiordzeniowy układ Exynos 7580 taktowany 1.6 GHz, który otrzymał wsparcie ze strony 2 GB pamięci RAM oraz 32 GB wbudowanej pamięci flash, z opcją dalszego rozszerzenia kartą microSD. Jest też przedni aparat 2.1 Mpix z możliwością nagrywania w Full HD, modem LTE cat.6, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.1, A-GSP i GLONASS, a także bateria o niezbyt imponującej pojemności 5700 mAh. Nad wszystkim pracuje system Android Lollipop.

news-samsung_galaxy_view-2 news-samsung_galaxy_view-1 news-samsung_galaxy_view-3W odróżnieniu od iPada Pro czy Microsoft Surface Pro, gigantyczny tablet Samsunga ma służyć przede wszystkim jako urządzenie do rozrywki i będzie pozycjonowane pomiędzy dotychczasowymi, poręcznymi tabletami Galaxy Tab, a telewizorami Smart TV. Czy jest jednak miejsce na rynku na tego typu rozwiązanie? Okaże się w bliżej nieokreślonej przyszłości, gdyż aktualnie nie znamy daty premiery Samsunga Galaxy View. Jego cena na amerykańskim rynku wyniesie 599 dolarów.

Źródło: SlashGear

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.