Natura: 1 Technologia: 0

Opublikowano: 2014-10-10
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #technologie #problemy / awarie

news-dronevshawk-1Pewien Jastrząb w USA wyraźnie sprzeciwił się popularyzacji dronów i wypowiedział im otwartą wojnę. Co więcej, starcie zostało uwiecznione na filmie i wygląda co najmniej efektownie.

Tak, Teleguru wie, że z telefonami ma to niewiele wspólnego, ale zbliża się weekend i trzeba trochę odetchnąć. A w tym nic nie pomaga lepiej, jak trochę akcji. Pewien Amerykanin postanowił polatać swoim dronem nad Cambridge i ponagrywać okolicę. Niestety, jego zajęcie nie przypadło do gustu pewnemu jastrzębiowi, który zaatakował urządzenie.

Kilkusekundowe „starcie” zostało uwiecznione zamontowaną na dronie kamerką GoPro Hero 3+, dzięki czemu podziwiać je można w Full HD (filmik powyżej). Warto oddać pilotowi, że nie próbował skrzywdzić zwierzęcia i pozwolił swojej maszynie spać po uderzeniu ptaka. W efekcie, zarówno dron, jak i jastrząb wyszły z pojedynku bez szwanku.

Źródło: digitaltrends.com

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.