Nexus 9 w połowie października

Opublikowano: 2014-09-25
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #technologie #pozostali #systemy operacyjne #sprzęt / podzespoły

news-google-androidl
W Internecie pojawiły się nieoficjalne informacje, że tablet HTC Nexus 9 pojawi się w sprzedaży 15 lub 16 października 2014 roku.

Wiadomość na ten temat została podana przez serwis Android Authority i ma pochodzić z dwóch niezależnych źródeł zbliżonych do koncernu Google, który zlecił firmie HTC produkcję Nexusa 9.

Niestety na razie nie wiadomo, ile wspomniany tablet miałby kosztować. Można jednak przypuszczać, że cena nie będzie wygórowana, gdyż tego słynie seria Nexus. Przy okazji pojawiły się pogłoski o tym, co w najbliższym czasie szykuje dla użytkowników koncern z Mountain View. Wynika z nich, że Nexus 9 miałby się pojawić z Androidem L na pokładzie, chociaż oficjalna premiera tej wersji systemu zaplanowana jest dopiero na przełom października i listopada.

Mówi się też o nadchodzącej premierze urządzenia o nazwie Nexus 6, choć niektórzy jako prawdopodobną nazwę podają Moto Nexus z racji tego, że producentem smarftona jest firma Motorola. Jego specyfikacja jest dostępna na poniższej stronie, a wpis o nim pojawi się na Teleguru w najbliższym czasie.

http://www.teleguru.pl/telefony-przyszle/motorola-nexus-6–niepotwierdzony-

Źródło: Android Authority

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.