Nielimitowane połączenia w Heyah na kartę

Opublikowano: 2015-12-03
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #prepaidy #pakiety / usługi #Heyah

news-heyah_na_karte-nielimitowane_rozmowy-1Od 2 grudnia w Heyah na kartę rozmowy bez limitów można mieć za 24.99 zł na 30 dni. A dla większej wygody korzystania ze swoich środków, klienci mogą przedłużyć ważność konta o 100 dni za 4.99 zł.

Dla wszystkich, którzy cenią sobie wolność rozmów, Heyah na kartę ma teraz ofertę całkowicie nielimitowanych połączeń na numery komórkowe i stacjonarne w cenie 24.99 zł na 30 dni. Usługę można aktywować wpisując na telefonie specjalny kod *140*250# i będzie ona aktywna do momentu wyłączenia. W każdej chwili można sprawdzić stan usługi, wpisując kod *140*250*1#. W momencie aktywacji rozmów bez limitu, wszystkie inne usługi głosowe ulegają automatycznej dezaktywacji.

Wszyscy użytkownicy Heyah na kartę, którzy nie lubią zajmować sobie głowy pamiętaniem o regularnych doładowaniach, mogą teraz skorzystać z przedłużenia ważności konta o 100 dni jednorazową opłatą w wysokości 4.99 zł. Wystarczy wpisać w telefonie specjalny kod *140*350#.

Nowe usługi w Heyah są dostępne od 2 grudnia zarówno dla przenoszących numer, nowych, jak i obecnych użytkowników.

Źródło: Heyah

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.