Nielimitowane rozmowy i darmowe SMS-y w Orange Yes

Opublikowano: 2015-04-30
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #prepaidy #pakiety / usługi

news-orange-yes-ofertaOd dzisiaj użytkownicy korzystający z taryfy Orange Yes mogą skorzystać bezpłatnie z usługi „Za darmo w Orange”, w której wszystkie połączenia i SMS-y wewnątrz sieci są nielimitowane i nic nie kosztują.

Usługę można aktywować wysyłając SMS o treści START pod numer 131 (koszt jak za SMS w Orange) lub bezpłatnie krótkim kodem *110*47# i zatwierdzając go przyciskiem połączenia. Pierwsza aktywacja jest bezpłatna, każda kolejna to koszt 2.90 zł. Usługa jest dostępna tylko w taryfie Orange Yes. Jeśli abonent korzysta z innej taryfy, podczas włączania „Za darmo w Orange” zostanie ona automatycznie i nieodpłatnie zmieniona na Orange Yes. Zawsze jednak można wrócić do poprzedniej taryfy. Warto też zaznaczyć, że aktywacja usługi „Za darmo w Orange” oznacza wyłączenie i brak możliwości ponownego włączenia usługi „Konto Ważne Rok” w przyszłości.

Warunkiem skorzystania z oferty jest utrzymywanie aktywnego konta na połączenia wychodzące.

Źródło: Orange

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.