Nielimitowane SMS-y do wszystkich oraz Internet w nowym Jump! Mix w T-Mobile

Opublikowano: 2015-02-27
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #mixy #telefony / urządzenia

news-jump-tmobileT-Mobile wprowadza nową ofertę Jump! Mix dla osób lubiących być w stałym kontakcie z bliskimi. Co miesiąc otrzymają SMS-y bez limitu do wszystkich sieci oraz Internet LTE do wykorzystania przez całą umowę. Oferta rusza już 2 marca.

W ramach taryfy Jump! Mix operator oferuje trzy opcje różniące się wysokością miesięcznego doładowania w zależności od potrzeb: MIX 25, MIX 35 oraz MIX 50.

Wszystkie taryfy Jump! Mix zostały wyposażone w usługę nielimitowanych SMS-ów do wszystkich sieci, a dodatkowo w wyższych opcjach użytkownicy mają teraz do dyspozycji pakiet danych (odpowiednio 250 MB w MIX 35 lub 500 MB w MIX 50) do wykorzystania w sieci LTE.

news-tmobile-nowy-jump-mixW ofercie klienci mają także do wyboru smartfony do wygodnego surfowania w Internecie, takie jak Samsung Galaxy Core 2, Microsoft Lumia 535, Acer Liquid Z205 czy Alcatel OneTouch Pop C7 dostępne od 9 zł. Decydując się na opcję z tańszym telefonem klient otrzyma jeszcze bardziej atrakcyjną cenę urządzenia.

Również od 2 marca klienci mogą skorzystać z pakietów Internetowych w roamingu – Travel & Surf na terenie Unii Europejskiej. Do wyboru są pakiety wielkości 20 MB i 100 MB ważne odpowiednio 24 i 72 godziny. Koszt pierwszego pakietu to 9.90 zł, a drugiego 29.90 zł.

Źródło: T-Mobile

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.