Nju dodatkowy – wszystko za 9 zł

Opublikowano: 2015-04-28
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #abonamenty #pakiety / usługi

news-nju_mobile-nju_dodatkowyKlienci sieci nju mobile mogą od teraz skorzystać z nowego planu taryfowego „nju dodatkowy”, w którym komplet usług kosztuje tylko 9 zł.

Oferta została przygotowana dla osób, które mają już numer w nju mobile i chcą dokupić kolejny (np. dla kogoś z rodziny). Dokupiony numer, tj. dodatkowa karta SIM łączy się z aktualnym, głównym kontem w nju z rachunkiem. Dopłacając 9 zł miesięcznie zaproszony dostaje ofertę no-limit, czyli: nielimitowane rozmowy na numery komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y w kraju oraz Internet na pełnej prędkości w ramach limitu dla numer głównego (zgodnie z posiadaną usługą). Dodatkowo, za wszystko razem na e-mail przychodzi tylko jedna faktura.

W przypadku odłączenia numeru dodatkowego od numeru głównego, nie będą dostępne usługi: „do komórkowych za 19 zł”, „więcej internetu”, „jeden na wszystko” oraz „pakiety internetowe” (350 MB, 700 MB, 1.5 GB, 3 GB oraz 8 GB).

Regulamin usługi.

Źródło: Orange

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.