Nju Mobile: Lejek i bonusowe gigabajty dla stałych klientów prepaid

Opublikowano: 2016-03-21
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali operatorzy #prepaidy #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-nju_mobile-1Orange wprowadził w nju na kartę „lejek”, a wraz z nim bonus transferu danych dla stałych klientów w ramach usługi „im dłużej, tym lepiej w nju na kartę”.

„Lejek”, a więc usługa umożliwiająca dalszy, bezpłatny transfer danych po wykorzystaniu wszystkich środków dostępnych w ramach pakietu lub usługi dodatkowej z prędkością ograniczoną do 64 kb/s, aż do końca cyklu rozliczeniowego, obowiązuje dla następujących ofert:

news-njumobile-lejek-1

W Nju Mobile pojawił się też bonus dla stałych klientów, korzystających z ofert na kartę. Jeśli ich staż wynosi 6 miesięcy – operator podwaja transfer danych dostępnych w ramach użytkowanej usługi. Przykładowo w „Wszystko komórkowe w nju na kartę” jest do wykorzystania 10 GB, a z gratisem dwa razy tyle, czyli 20 GB. Jeżeli staż klienta to więcej 12 miesięcy, transfer podnoszony jest 2.5 raza. Jeżeli więcej niż 24 miesiące – trzykrotnie.

news-njumobile-gb-1

Usługę „im dłużej, tym lepiej w nju na kartę” można włączyć wysyłając SMS o treści START pod numer 80510 lub bezpośrednio z poziomu konta na stronie njumobile.pl. Jest ona całkowicie bezpłatna i można ją włączyć nawet, jeśli staż w nju na kartę jest krótszy. W momencie, gdy upłynie szósty miesiąc, liczba gigabajtów zostanie automatycznie zwiększona.

Dla zainteresowanych:

Źródło: Nju Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.