Nju Mobile: Nielimitowane połączenia, wiadomości i 5 GB Internetu za 39 zł

Opublikowano: 2015-07-24
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #abonamenty #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-nju_mobile-internet-ofertaKlienci Nju Mobile korzystający z oferty „Jeden na wszystko” już niedługo będą mogli cieszyć się ze zwiększonego pakietu internetowego – z 2 do 5 GB. Wszystko to przy zachowaniu dotychczasowej ceny, czyli 39 zł miesięcznie.

Nju Mobile rozsyła do klientów usługi „Jeden na wszystko” informacje, w której podaje, że 28 sierpnia tego roku zwiększony zostanie pakiet danych. Dotychczas było to 2 GB Internetu, zaś od podanego terminu będzie można korzystać z 5 GB transferu. Reszta pozostanie bez zmian, zatem w ofercie za 39 zł miesięcznie abonenci otrzymają nielimitowane krajowe rozmowy na komórki i stacjonarne oraz nielimitowane SMS-y i MMS-y.

Informacja została również potwierdzona przez samego operatora na Facebooku, w odpowiedzi udzielonej jednej z klientek.

news-nju_mobile-oferta-5gb_internetuPo wykorzystaniu dostępnego transferu, nakładany będzie tzw. „lejek”, czyli ograniczenie transmisji danych, które również ulegnie podwyższeniu – z 16 do 64 Kb/s – i nie będą naliczane dodatkowe opłaty. Warto też dodać, że niewykorzystany transfer nie przechodzi na kolejny okres rozliczeniowy. Dla zainteresowanych – aktualny regulamin usługi „Jeden na wszystko” w ofercie nju z rachunkiem.

Źródło: Nju Mobile

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.