Nju Mobile: Nielimitowane usługi za 29 zł

Opublikowano: 2015-07-23
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #abonamenty #pakiety / usługi

news-nju_mobile-wszystko_komorkoweOrange wprowadził nową usługę w ofercie nju z rachunkiem, dzięki której abonenci nie zapłacą więcej niż 29 zł miesięcznie za nielimitowane połączenia, wiadomości oraz transfer danych.

Usługa „Wszystko komórkowe za 29 zł” gwarantuje, że za tytułową kwotę klienci otrzymają nielimitowane połączenia komórkowe w Polsce, nieograniczoną liczbę SMS-ów i MMS-ów oraz transfer danych do 2 GB w pełnej prędkości. Dodatkowo, za nie więcej niż 10 zł miesięcznie można mieć nielimitowane połączenia na krajowe numery stacjonarne.

Warto zaznaczyć, że „Wszystko komórkowe za 29 zł” nie łączy się z usługami: „Jeden na wszystko”, „Więcej Internetu” i „Do komórkowych za 19 zł”. Nie dotyczy też połączeń, SMS-ów i MMS-ów na numery specjalne i skrócone. Można natomiast korzystać z usługi w przypadku, gdy mamy lub zamierzamy dokupić drugi numer za 9 zł w planie „Nju dodatkowy”. Wtedy obydwa numery będą korzystać z limitów wydatków 29 i 10 zł dostępnych w ramach usługi.

Nową usługę można włączyć wysyłając SMS o treści START pod bezpłatny numer 8022, logując się do portalu njumobile.pl i wybierając usługę w odpowiedniej zakładce albo zaznaczając odpowiednią opcję podczas składania zamówienia na ofertę „nju z rachunkiem” w planie nju buzz.

Regulamin usługi “Wszystko komórkowe za 29 zł” w ofercie nju z rachunkiem.

Źródło: Orange

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.