Nju Mobile: Więcej gigabajtów dla stałych klientów

Opublikowano: 2015-08-17
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #abonamenty #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-nju_mobile-internet_za_staz-1Sieć Nju Mobile wystartowała z nową ofertą, w ramach której im dłużej korzysta się z Nju z rachunkiem, tym większy pakiet Internetu się otrzymuje.

W zależności od tego, jak długo jest się w ofercie abonamentowej Nju Mobile, dzięki usłudze „Im dłużej, tym lepiej” ilość Internetu zostanie zwiększona 2, 2.5 lub 3-krotnie. Usługa jest całkowicie darmowa. Można ją włączyć nawet jeżeli staż w „Nju z rachunkiem” jest krótszy. W momencie, gdy upłynie szósty miesiąc, liczba gigabajtów w ofercie zostanie automatycznie zwiększona. Aktywacji dokonuje się poprzez wysłanie SMS-a o treści AKT pod numer 8021 lub na njumobile.pl po zalogowaniu na swoje konto w zakładce usługi.

news-nju_mobile-internet_za_stazW usłudze „Im dłużej, tym lepiej”, staż wyliczany jest na podstawie pełnych miesięcy (cykli rozliczeniowych) w ofercie Nju z rachunkiem (w planie taryfowym nju buzz lub nju tymczasowy) od momentu aktywacji numeru w taryfie. Jeśli klient przejdzie do oferty nju na kartę albo zrezygnuje z abonamentu, a później wróci, jego staż będzie liczony od nowa.

Źródło: Nju Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.