Nju Mobile: Wszystko komórkowe za 1.20 zł dziennie

Opublikowano: 2015-11-20
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #prepaidy #pakiety / usługi

news-njumobile-wszystko_komorkowe_dziennie-1Nju Mobile wprowadziło do swojej oferty prepaid kolejną usługę – „wszystko komórkowe dziennie” – w której płacąc maksymalnie 1.20 zł użytkownicy otrzymują no limit na cały dzień.

„Wszystko komórkowe dziennie” to usługa dostępna dla abonentów oferty Nju na kartę, w ramach której po wydaniu w danym dniu 1.20 zł na połączenia głosowe komórkowe w kraju, SMS-y i MMS-y lub transfer danych, klient otrzymuje dodatkowe, nielimitowane minuty na połączenia komórkowe, SMS-y, MMS-y oraz 250 MB Internetu, które może wykorzystać do końca tego dnia.

W chwili aktywacji usługi, ze środków pochodzących z doładowań zgromadzonych na koncie głównym, pobierana jest jednorazowa opłata w wysokości 6 zł. Usługę można włączyć SMS-em o treści START wysyłanym pod numer 618, wybierając odpowiednią opcję po zalogowaniu do konta na stronie Nju Mobile lub wpisując w telefonie kod *127*64#, zatwierdzony przyciskiem „zadzwoń”.

Usługa jest ważna bezterminowo, nie można z niej korzystać w roamingu i wyklucza się z usługami dostępnymi w Nju na kartę: nju do wszystkich, do komórkowych, miesio, miesio 19, wszystko komórkowe w nju na kartę. Dodatkowo nie dotyczy połączeń i SMS-ów/MMS-ów na numery specjalne oraz skrócone.

Dla zainteresowanych:

Źródło: Orange

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.