Nju Mobile proponuje nawet 120 GB w nowej ofercie Internetu mobilnego

Opublikowano: 2016-06-20
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-nju_mobile-internet-ofertaNju Mobile przygotował nowe rozwiązania dla fanów mobilnego Internetu – samodzielny nju internetowy oraz nju plan dodatkowy, powiązany z już istniejącym rachunkiem.

Pierwsza z nowych ofert gwarantuje 40 GB transferu danych za maksymalnie 29 zł. Oczywiście można zapłacić mniej, jeżeli w danym okresie rozliczeniowym zużyje się mniej transferu. Jeśli jednak abonent przekroczy podstawowy pakiet, wtedy nakładany jest „lejek”, który obniża prędkość Internetu do 1 Mb/s.

Istotną zaletą oferty jest stopniowe, oparte na stażu zwiększanie dostępnych gigabajtów. W ten sposób po 6 miesiącach klient dostaje 80 GB, po 12 – 100 GB, a po dwóch latach aż 120 GB. Dodatkowo, po 3 miesiącach znika dolna granica rachunku w wysokości 9 zł.

Nowością jest też plan nju internet dodatkowy, powiązany z posiadanym przez klienta numerem w abonamencie nju buzz. Tutaj za 20 GB płaci się 19 zł. Z pakietu mogą korzystać wszystkie karty SIM, które są podpięte do głównego rachunku. Co więcej, sumuje się on z pakietem danych głównego rachunku. W tym przypadku również działa zasada, że im dłużej tym lepiej i otrzymuje się bonusy, takie jak w planie głównym. Oznacza to, że mając nju z rachunkiem od 2 lat, za 19 zł miesięcznie klientowi przyznawane jest 60 GB Internetu.

Więcej informacji:

Źródło: Nju Mobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.