Nju Mobile wychodzi poza Internet

Opublikowano: 2015-10-22
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy

news-nju_mobile-1Zmiany w sieci Nju Mobile. Oferta operatora jest od teraz dostępna również w wybranych stacjonarnych punktach sprzedaży.

Do tej pory, poza Internetem można było znaleźć jedynie startery Nju Mobile. Na szczęście się to zmieniło i jak poinformował Orange Polska, w stacjonarnych punktach mieszczących się w tym momencie w Łodzi, Szczytnie i Wrocławiu, a wkrótce także w Gdańsku, można już zakupić startery, telefony i gadżety Nju – co więcej, do każdego zakupionego terminalu otrzymuje się darmowy starter prepaid z 2 GB Internetu gratis. Oprócz tego, w lokalu w Toruniu można podpisać umowę na Nju z rachunkiem. Później cała oferta sieci będzie dostępna w każdym z tych miast.

news-nju_mobile-punkty_sprzedazy-1Punkty sprzedaży znajdują się w centrach handlowych na tzw. „Wyspach Carepoint”, w Szczytnie w „Sklepie Carepoint”. Pełna lista miejsc, w których należy szukać Nju Mobile przedstawia się następująco:

  • CH PLAZA – Toruń, Broniewskiego 90
  • CH MANUFAKTURA – Łódź, Drewnowska 58
  • Lokal – Szczytno, Odrodzenia 1
  • PARK HANDLOWY BIELANY – Wrocław, Czekoladowa 9
  • CH MANHATTAN – Gdańsk, Grunwaldzka 82

Źródło: Orange

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.