Nju Mobile z nowymi pakietami na Internet

Opublikowano: 2015-02-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #abonamenty #pakiety / usługi

news-nju-nowe-paczkiW ofercie nju z rachunkiem, do istniejących już pakietów doszły trzy nowe gigapakiety: 1.5 GB, 3 GB oraz 8 GB.

Nowe pakiety dostępne są w ofercie Nju z rachunkiem. Dotychczas sieć oferowała dwie paczki o wielkości 350 i 700 MB. Nie jest to szczególnie dużo, dlatego zadecydowano o wprowadzeniu trzech kolejnych. Jak przedstawiają się ich ceny?

Za 1.5 GB Internetu trzeba zapłacić 14 zł, wysyłając SMS-a aktywacyjnego o treści AKT 1.5GB na numer 354. Paczka Internetu 3 GB to już koszt 19 zł, a aktywuje się ją SMS-em na ten sam numer, ale o treści AKT 3GB. Największy z nowych pakietów ma 8 GB, kosztuje 29 zł, a uruchamia się go SMS-em o treści AKT 8GB, również na identyczny numer, czyli 354. Koszt SMS-a zgodny z cennikiem. Aktywować usługi można też na stronie www.njumobile.pl/mojekonto. Regulamin nowych pakietów Internetowych.

Dla przypomnienia, wcześniejsze, mniejsze pakiety kosztują odpowiednio 5 zł (350 MB) i 7 zł (700 MB) i aby je włączyć należy wysłać SMS-a o treści AKT 350 lub AKT 700 pod numer 354. Regulamin pakietów 350 i 700 MB.

Pakiety są jednorazowe i płatne z góry w danym cyklu rozliczeniowym. W miesiącu można włączyć pięć pakietów, a ich wartości sumują się. Co ważne, niewykorzystane megabajty nie przechodzą na kolejny miesiąc.

Źródło: Orange

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.