Nju w UE - nowa usługa roamingowa

Opublikowano: 2016-05-25
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali operatorzy #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-njumobile-roamingNju Mobile wprowadza usługę „nju w UE”, dzięki czemu w całej Unii Europejskiej za rozmowy i SMS-y płaci się tyle samo co w Polsce. Pojawiły się też dodatkowe pakiety Internetu w roamingu.

Usługa „nju w UE” obniża stawki w roamingu w Strefie 1 (Unia Europejska) do cen krajowych. Za połączenia wychodzące płaci się 0.19 zł za minutę, a za SMS-a 0.09 zł. Oferta składa się z trzech opcji: na 7, 14 oraz 30 dni. Aktywacji dokonuje się wysyłając wiadomość pod numer 80255 z prawidłową komendą zgodnie z poniższą tabelą:

news-njumobile-ue

Usługa jest też dostępna w nju na kartę. W tym przypadku włącza się ją SMS-em pod numer 80255 o treści START X, gdzie „X” oznacza liczbę dni/opcję, którą chce się aktywować.

Oprócz tego Nju Mobile oferuje pakiety internetowe w UE. Tutaj również jest kilka możliwości. Za 5 złotych otrzymuje się pakiet 50 MB ważny przez 3 dni, za 20 zł – 200 MB na 7 dni, 30 zł da natomiast paczkę 500 MB na 14 dni, a 50 zł – 1 GB na 30 dni. Warto zaznaczyć, że każdy z nich (za wyjątkiem 1 GB) jest dostępny zarówno w ofercie z rachunkiem, jak i na kartę. Poniżej sposób uruchomienia usługi w nju z rachunkiem:

news-njumobile-internet-ue

Aktywacji wersji na kartę dokonuje się wysyłając SMS-a pod numer 8020 o treści START X, gdzie „X” oznacza odpowiednią wielkość pakietu.

Więcej informacji:

Źródło: Nju Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.