Nokia D1C - AnTuTu zdradza specyfikację techniczną smartfona

Opublikowano: 2016-10-10
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Nokia #sprzęt / podzespoły #plotki

news-nokia-d1c-infoW ciągu najbliższych miesięcy mają się pojawić 3 lub 4 nowe urządzenia Nokii. Wśród nich nie zabraknie smartfona Nokia D1C, który pojawił się na stronie popularnego benchmarku.

Z informacji udostępnionych na stronie AnTuTu dowiedzieliśmy się, że nowy telefon Nokii będzie wyposażony w ekran o rozdzielczości Full HD (1080 x 1920 pikseli), 3 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wbudowanej, a jego sercem będzie ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 430, wspierany przez układ graficzny Adreno 505. W kwestii aparatów mamy otrzymać główny przetwornik 13 Mpix i przedni 8 Mpix. Całością zarządzać będzie Android 7.0 Nougat.

news-nokia-d1c-antutu

Nokia D1C będzie zatem propozycją ze średniej półki, która miejmy nadzieje zostanie poparta rozsądną ceną i dobrą jakością wykonania (mówi się o metalowej obudowie). Oprócz tego, według przecieków możemy oczekiwać dwóch flagowych smartfonów oraz tabletu. Data premiery nie jest znana, choć część źródeł podaje końcówkę tego roku lub początek przyszłego.

Źródło: GSMArena, własne  

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.