Nokia Lumia 830 na wyłączność w sieci Orange

Opublikowano: 2015-01-29
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #telefony / urządzenia

news-orange-lumia830Od 29 stycznia aż do 26 kwietnia bieżącego roku, wyłącznie w ofercie pomarańczowego operatora dostępna będzie długo wyczekiwana Nokia Lumia 830.

Lumia 830 jest wyposażona w aparat PureView z matrycą o rozdzielczości 10 Mpix, wyposażony w optyczną stabilizację obrazu (sygnowaną przez firmę Carl Zeiss), połączoną z wielokierunkowymi mikrofonami i zaawansowaną opcją redukcji szumów. Filmy rejestrowane są w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli). Ekran ma pięc cali (matryca IPS) i został wykonany w technologii Clear Black, dodatkowo zabezpieczony przed uszkodzieniami mechanicznymi, dając również możliwość korzystania z telefonu w pełnym słońcu. Za płynne działanie urządzenia odpowiada czterordzeniowy Snapdragon 400 taktowany 1.2 GHz, wsparty przez 1 GB pamięci RAM. Nad całością czuwa system Windows 8.1 w wersji Denim.

W tej chwili dostępna jest czarna wersja kolorystyczna smartfona, lecz z czasem pojawią się warianty w kolorach: pomarańczowym, zielonym i białym. W lutym zaś w e-sklepie Orange zadebiutuje czarno-złota Nokia Lumia 830.

Ze szczegółami oferty można zapoznać się pod tym adresem.

Źródło: Orange

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.