Nowa, fotograficzna seria smartfonów Oppo

Opublikowano: 2016-01-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-oppo-smartfony-f-1Oppo ogłosiło, że wystartuje z nową, zorientowaną na możliwości fotograficzne linią smartfonów, których przedstawicieli poznamy na przestrzeni całego 2016 roku.

Smartfony Oppo z serii F, w tym debiutujący w styczniu Oppo F1 mają stanowić połączenie świetnej specyfikacji, przyciągającego wzrok designu i fenomenalnej ceny. Przede wszystkim ich zadaniem będzie jednak trafienie w gusta użytkowników, którzy od aparatu w telefonie wymagają czegoś więcej niż przyzwoitej jakości pstrykanych zdjęć.

Premierowy Oppo F1 ma być wyposażony w 5.5-calowy wyświetlacz HD (720 x 1280 pikseli), ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 616, 2 GB RAM oraz 16 GB pamięci wbudowanej. Za jego możliwościami fotograficznymi mają stać główny przetwornik z matrycą 13 Mpix, autofokusem i diodą doświetlającą LED, a także przednia kamerka 5 Mpix. Nad całością ma pracować Android 5.1 Lollipop z nakładką Color OS.

Źródło: GSMArena

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.