Nowa odsłona oferty JA+ Mix

Opublikowano: 2016-03-21
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Plus #mixy #pakiety / usługi

news-plus-mix-222 marca Plus wprowadzi w życie nową ofertę JA+ Mix z rozmowami, SMS-ami oraz Internetem i darmowym dostępem do Facebooka w każdym doładowaniu. Zastąpi ona Plush Mix.

Nowa oferta JA+ Mix jest dostępna w opcji standardowej ze stałą kwotą 24 doładowań oraz elastycznej z tańszymi cenami telefonów. Można ją dowolnie modyfikować i układać, jak się chce. Każdy pakiet może być w dowolnym momencie wyłączony, a na jego miejsce można włączyć inne usługi (odnawiane automatycznie co 30 dni):

  • 300 minut do wszystkich sieci komórkowych za 15 zł
  • 200 minut na numery stacjonarne za 5 zł
  • Nielimitowane rozmowy do sieci komórkowych za 35 zł
  • Nielimitowane rozmowy do sieci Plus za 10 zł
  • Nielimitowane SMS-y za 10 zł
  • 0.5 GB Internetu za 5 zł
  • 1 GB Internetu za 10 zł
  • 2 GB Internetu za 15 zł
  • 3 GB Internetu za 20 zł

W każdym doładowaniu są dostępne rozmowy do wszystkich sieci komórkowych, SMS-y bez limitu oraz pakiet internetowy. Liczba minut oraz wielkość pakietu zależy od wysokości doładowania, a w doładowaniu 60 zł są to rozmowy bez limitu i 4 GB. Dodatkowo przez cały kontrakt można bez ograniczeń korzystać z darmowego Facebooka po włączeniu kodem *136*11*05#.

news-plus-mix-1

Klienci wybierający nową ofertę w wersji bez telefonu otrzymują rabat w wysokości 10 zł, dzięki czemu zasilają się niższą kwotą, a korzystają z takich samych usług jak w doładowaniu standardowym. Dodatkowo zawierają umowę tylko na 18 obowiązkowych doładowań kontraktowych. Osoby, które przeniosą numer z innej sieci otrzymają natomiast bonus w postaci 50% ekstra do każdego doładowania kontraktowego przez pierwszych 6 zasileń konta.

Wraz ze startem nowej oferty JA+ Mix wycofana zostaje oferta Plush Mix i nie będzie już ona dostępna dla nowych klientów, a klientom przedłużającym umowę oferowany będzie mix Plusa.

Ulotka nowej oferty JA+ Mix.

Źródło: Plus

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.