Nowa oferta "Internet za grosz" od Netii

Opublikowano: 2015-09-16
Autor: Netia
Kategorie / tagi: #polecane #pozostali operatorzy #abonamenty #Internet mobilny

atl-netia-internetzagrosz-1Netia oferuje swoim klientom pakiet Telewizja i Internet w ofercie „Internet za grosz”. Propozycja może być ciekawa szczególnie dla tych osób, które są zainteresowane usługą Telewizja Osobista™. W ramach proponowanej przez Netię oferty zyskują oni usługę internet za 1 grosz przez dwuletni okres trwania umowy.

„Internet za grosz” to pakiet Telewizji Osobistej z internetem w technologii CU/PON/ETTH/ETTH(I). Koszt całego pakietu rozpoczyna się już od 50 zł/mies. przy uwzględnieniu rabatu za e-fakturę w wysokości 5 zł za każdy okres rozliczeniowy. Cena pakietu obejmuje usługę Telewizji Osobistej od 35 zł, koszt dzierżawy Netia Playera – 14,99 zł oraz internet w cenie 0,01 zł. Pakiet można także poszerzyć o usługę telefoniczną w niższej cenie z pakietem 100 minut już od 15 zł/mies. lub 35 zł/mies. z opcją No Limit.

Telewizja Osobista

Oferta Telewizji Osobistej™ daje użytkownikom dowolność kształtowania swojej oferty kanałów TV. W pierwszym miesiącu korzystania z Telewizji Osobistej każdy użytkownik ma dostęp do pełnej oferty 184 kanałów w cyfrowej jakości, w tym 70 w HD (włącznie z kanałami premium tj. HBO HD i Prestige) w cenie 35 zł.

Wszystkie dostępne w ofercie kanały są pogrupowane w 17 pakietów tematycznych (np. Wiadomości, Muzyka, Sport i emocje, Styl Życia, Kino, Seriale, HBO HD, Młodsze dzieci, Starsze dzieci), zawierających od kilku do kilkunastu pozycji. Ich ceny wynoszą od 5 zł do 45 zł.atl-netia-internetzagrosz-2Pakiety można dowolnie łączyć. Jedynym stałym elementem każdej oferty jest pakiet Na Start w cenie 15 zł, który daje dostęp do 44 popularnych kanałów, w tym 9 w jakości HD oraz szeregu aplikacji tj. TVN Player, Ipla, TVP Sport, czy Kinoplex. Im więcej pakietów wybierze klient, tym większy rabat otrzyma – od 5 zł przy wykupieniu pakietów za 50 zł, do maksymalnie 25 zł przy wykupieniu wszystkim dostępnych pakietów.

Najpóźniej na trzy dni przed końcem pierwszego okresu rozliczeniowego, klient powinien dokonać wyboru pakietów, z których chce nadal korzystać. Można wybrać dowolną liczbą pakietów, jednak miesięczne opłaty nie mogą być niższe niż 35 zł miesięcznie. Jeśli wybór nie zostanie dokonany, Netia – na podstawie dotychczasowych zachowań danego użytkownika – dobierze pakiety w ramach minimalnej opłaty miesięcznej (wspomniane 35 zł).

GigaNagrywarka

W ramach oferty „Internet za grosz” przez pierwszy miesiąc można także bezpłatnie testować GigaNagrywarkę, która po tym okresie jest oferowana w cenie 15 zł miesięcznie. GigaNagrywarka to rozwiązanie, które pozwala na: przewijanie programów do tyłu o 2 godz. na wszystkich dostępnych kanałach, oglądanie programów po emisji – klient ma dostęp do wybranych programów do 7 dni wstecz na ponad 40 kanałach, nagrywanie tylu programów, ile się chce – nawet na wszystkich kanałach jednocześnie, przechowywanie nieograniczonej liczby nagrań przez 180 dni oraz możliwość nagrywania bez prądu.

Internet mobilny

„Internet za grosz” daje także możliwość dokupienia pakietu internetu mobilnego w opcji z modemem lub bez. Ceny pakietów danych kształtują się następująco (z modemem i bez modemu) – 2 GB w cenie 19,90 zł i 14,90 zł, 8 GB w cenie 29,90 zł i 24,90 zł oraz 20 GB w cenie 29,90 zł i 34,90 zł. Opłaty uwzględniają rabat za e-fakturę w wysokości 5 zł/mies.

Klient ma także możliwość dokupienia pakietu „Transfer Nocny” w cenie 7 zł/mies. oraz usługi „Pakiet WWW” za 9,90 zł/mies. Transfer Nocny to nielimitowany transfer danych codziennie w godzinach 23:45 – 8:45 bez zmniejszania przyznanego limitu danych. Pakiet WWW pozwala na nielimitowane przeglądanie stron WWW przez całą dobę również bez zmniejszania przyznanego limitu danych, ale nie obejmuje np. streamingu.

Opłaty aktywacyjne

Opłaty aktywacyjne, które trzeba ponieść jednorazowo wykupując ofertę Netii to: Telewizja (1 zł), Internet (1 zł), Netia Spot z Usługą Telewizji (1 zł), Netia Player (49 zł), Telefon (9 zł), Mobilny Internet (29,90 zł) oraz Mobilny Internet z modemem LTE (69,90 zł)

Szczegóły oferty znajdziecie w analizie oferty oraz na stronie oferty.

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.