Nowa oferta internetowa T-Mobile

Opublikowano: 2015-03-27
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #Internet mobilny

news-tmobile-jump_family-internetOd 30 marca bieżącego roku T-Mobile wprowadza nowa ofertę szybkiego Internetu mobilnego LTE dedykowaną klientom prywatnym. Nowa propozycja operatora bazować będzie na czterech prostych pakietach.

Pakiety oferują od 5 GB do 70 GB miesięcznego limitu danych do wykorzystania w sieci LTE, jak również bezpłatny dostęp do popularnych serwisów rozrywkowych (w zależności od wybranej taryfy). W zależności od potrzeb klient może zdecydować się na wersję bez urządzenia, ofertę z modemem lub routerem, tabletem (7 albo 10 cali) lub laptopem.

T-Mobile przedstawia w nowej ofercie nie tylko elastyczne pakiety danych i nowoczesne urządzenia. Dzięki partnerstwom z dostawcami i twórcami popularnych usług może zaproponować swoim klientom bezpłatny dostęp do atrakcyjnych treści multimedialnych: kanałów telewizyjnych na żywo, setek filmów, seriali i bajek w strefie T-Mobile, tysięcy pozycji książkowych w usłudze Legimi, czy dziesiątek tysięcy albumów i klipów muzycznych poprzez platformę WiMP. W ofercie Internet Max klienci otrzymają w prezencie na całą umowę usługi o miesięcznej wartości ponad 40 zł.

news-tmobile-jump_family-internet-tabela

Aktualni klienci operatora mogą także liczyć na dodatkową, dziesięciozłotową zniżkę od ceny każdego abonamentu przez całość trwania umowy.

Źródło: T-Mobile

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.