Nowa oferta T-Mobile dla firm w kampanii reklamowej

Opublikowano: 2016-02-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #wideo

news-tmobile-firma-kampania-reklamowa-1Ruszyła kolejna odsłona kampanii reklamowej skierowanej do małych i średnich przedsiębiorstw, w ramach której T-Mobile zaprezentuje spoty wspierające najnowszą taryfę proFirma NOVA z Samsungiem Galaxy S6 za 1 zł.

Nowy 15-sekundowy spot produktowy, emitowany w TV i mediach online od 10 lutego, skupia się na zaletach najnowszej taryfy – proFirma NOVA z Samsungiem Galaxy S6 za 1 zł na start. W ramach tej propozycji, właściciele małych i średnich biznesów mogą korzystać z nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci oraz 10 GB Internetu, a wszystko to przy abonamencie za 119.99 zł. Na stałych klientów T-Mobile czekają też dodatkowe korzyści – darmowe minuty na połączenia wychodzące (wymienne na SMS-y) w krajach Unii Europejskiej.

Od początku lutego wraca również znany z pierwszej odsłony kampanii 30-sekundowy spot z Tomaszem Kotem, który wcielając się w rolę mechanika, przypomni nowy standard obsługi klienta biznesowego w T-Mobile.

Kampanię telewizyjną wspierają dodatkowe działania obejmujące radio, kanały społecznościowe, VOD oraz display w Internecie, reklamę wielkoformatową OOH, owned media oraz materiały POS w salonach operatora. Kreacje do 30-sekundowego spotu przygotowała agencja Bridge2Fun, natomiast 15-sekundowy klip opracowała agencja Leo Burnett. Za planowanie, zakup mediów oraz kampanię w Internecie odpowiada Starcom Mediavest Group, zaś za działania w mediach społecznościowych – agencja Blueberry. Materiały BTL do sieci sprzedaży opracowała Agencja G7.

Źródło: T-Mobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.