Nowa reklama Samsunga pokazuje największą zaletę bezprzewodowego ładowania

Opublikowano: 2015-06-25
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-samsung-reklama-galaxy_s6Samsung opublikował nową reklamę linii Galaxy S6, która sugeruje wyższość flagowców koreańskiego producenta nad innymi produktami pod względem komfortu ładowania. Oczywiście nie mogło też zabraknąć gościa kilku ostatnich spotów – iPhone’a 6.

Filmik w humorystyczny sposób pokazuje, z jakimi problemami muszą mierzyć się użytkownicy, których smartfony nie oferują bezprzewodowego ładowania. Tradycyjne, kablowe ładowarki potrafią płatać niezłe figle, mają tendencję do plątania się, niekiedy zahaczają o całą masę innych rzeczy na swojej drodze. Jako że zarówno Galaxy S6, jak i Galaxy S6 Edge umożliwiają ładowanie indukcyjne, problem rozwiązuje się sam (o ile wpierw dokupimy sprzedawaną osobno ładowarkę).

Tak jak w poprzednich reklamach, tak i w najnowszej nie zabrakło odniesienia do konkurencji od Apple. Przesłanie jest proste – Samsung delikatnie sugeruje zmianę iPhone’a na Galaxy S6, jeśli chcemy „zmienić sposób ładowania”.

Źródło: Samsung

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.