Nowa wersja aplikacji jakdojade.pl za darmo w opcji premium na smartfony Lumia

Opublikowano: 2015-05-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #gry / aplikacje

news-jakdojade-aplikacjaDziś w sklepie Windows Phone pojawiła się najnowsza wersja aplikacji jakdojade.pl, która jest dostępna dla użytkowników smartfonów Lumia (WP 8.1, WP 8) za darmo w wersji premium. Promocja jest aktualna do końca sierpnia 2015 roku.

Aplikacja jakdojade.pl to jedna z najpopularniejszych wyszukiwarek połączeń i rozkładów jazdy, oferująca m.in.:

  • Nową funkcję – nawigacja
  • Możliwość przypięcia do ekranu głównego tzw. „żywego kafelka” pokazującego odjazdy z przystanku dopasowanego do naszej lokalizacji i aktualnej godziny oraz rozkładu jazdy
  • Brak reklam
  • Aktualne rozkłady jazdy ZTM, MPK, MZK, SKM, PKP PR i wielu innych przewoźników

Z jakdojade.pl można skorzystać w Białymstoku, Bydgoszczy, Katowicach, Gorzowie Wielkopolskim, Grudziądzu, Inowrocławiu, Krakowie, Lesznie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Pile, Radomiu, Rzeszowie, Toruniu, Trójmieście, Warszawie, Wrocławiu i Zielonej Górze.

Aplikacja jest do pobrania ze sklepu Windows Phone.

Źródło: Microsoft

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.