Nowa wersja Samsunga Galaxy A8 zaprezentowana

Opublikowano: 2015-12-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Samsung #sprzęt / podzespoły

news-samsung-galaxy_a8-nowy-1Samsung przygotował odświeżone modele smartfonów z serii Galaxy A, które zostały pokazane na początku grudnia. Wciąż czekamy jednak na mocniejszego ich przedstawiciela pod postacią Galaxy A8. Dziś takowe urządzenie zostało ujawnione, ale niestety nie jest tym, na co czekaliśmy.

Tydzień temu światło dzienne ujrzały nowe Galaxy A3, A5 i A7, będące zmodyfikowanymi wersjami modeli zaprezentowanych na przełomie 2014 i 2015 roku. Cechują się m.in. lepszą specyfikacją i bardziej stylowym designem, opartym na szkle i metalu. Kwestią czasu pozostawało więc pokazanie mocniejszego i wyższego numerycznie członka tej rodziny. Tak też się stało za sprawą japońskiego oddziału Samsunga, jednak nie jest to wyczekiwana przez wielu edycja, a zwykła modyfikacja obecnego na rynku od lipca Galaxy A8, która nie wprowadza zbyt wielu zmian.

news-samsung-galaxy_a8-nowy-2„Nowy” Samsung Galaxy A8 zamienił jedynie procesor Qualcomm Snapdragon 615 na jednostkę Exynos 5433 Octa, którą znaleźć można m.in. w jednym z wariantów Samsunga Galaxy Note 4. Reszta specyfikacja pozostaje niezmieniona i obejmuje 5.7-calowy wyświetlacz Super AMOLED, 2 GB RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej, aparaty 16 i 5 Mpix, a także LTE kat. 6, czytnik linii papilarnych i baterię o pojemności 3050 mAh.

Źródło: GSMArena

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.