Nowe bonusy za rejestrację numeru w Orange

Opublikowano: 2016-10-14
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #Orange #prepaidy #pakiety / usługi

news-orange-bonusyOrange powrócił z nową promocją na rejestrację numeru prepaid – 1000 zł na rozmowy, SMS-y, MMS-y do wszystkich sieci i Internet oraz 100 GB transferu danych.

Obydwa bonusy są ważne przez 30 dni. Aktywacji dokonuje się SMS-em o treści BONUS wysłanym pod numer 80028. Z promocji mogą skorzystać zarówno klienci, którzy nie zarejestrowali jeszcze numeru jak i ci, którzy dopiero aktywują starter lub przenoszą numer z innych sieci do Orange na kartę. Podobne zasady obowiązują w Nju Mobile.

Numer Orange można zarejestrować w ponad 12 tysiącach punktów rejestracji – salonach operatora, placówkach Poczty Polskiej, sklepach Media Expert, Media Markt, Saturn, Neonet, Astral, salonikach prasowych RUCH, punktach Inmedio i Relay, Świat Prasy, AB Foto czy stacjach Statoil.

Więcej informacji: Regulamin promocji.

Źródło: Orange

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.