Nowe faktury Orange

Opublikowano: 2016-05-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange

news-orange-faktura-1Od 1 maja w Orange dostępne są usprawnione, bezpieczniejsze faktury wysyłane z nowego adresu e-mail.

Od teraz nie trzeba już pamiętać dwóch różnych adresów, z których mogą przyjść faktury elektroniczne – wszystkie będą przysyłane z adresu e-faktura@pl.orange.com. Ponadto, Orange ujednolicił ich wygląd.

 

Serwer pl.orange.com używa technologii DKIM (Domain Keys Identified Mail) – jeśli obsługuje ją również serwer dostawcy poczty klienta, ewentualną wiadomość z powyższego adresu podstawiona przez cyberprzestępce zostanie automatycznie odrzucona.

news-orange-faktura

Zmianie uległ również wygląd Strefy Bezpieczeństwa, gdzie jeszcze bardziej wyróżnione zostały informacje, które pozwolą sprawdzić klientowi, czy na pewno ma do czynienia z przesyłką od Orange Polska.

Źródło: Orange

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.