Nowe iPady 16 października?

Opublikowano: 2014-10-06
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #technologie #Apple #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-apple-ipad1
Według niepotwierdzonych zapowiedzi nowe tablety z rodziny iPad mają ujrzeć światło dzienne 16 października 2014 roku podczas kolejnej konferencji zorganizowanej przez Apple.

Doniesienia na ten temat przekazał w serwisie internetowym re/code John Paczkowski, dziennikarz uważany za dobrze poinformowanego w kwestiach związanych z koncernem Apple. Paczkowski uchodzi za wiarygodne źródło, bowiem to właśnie on trafnie przewidział miesiąc temu, że premiera iPhnoe’a 6 odbędzie się 9 września zanim jeszcze tę datę oficjalnie ogłosiła firma z Cupertino.

Specjaliści z branży IT przypuszczają, że podczas nadchodzącego wydarzenia Apple pokaże swoje najnowsze tablety – model iPada z ekranem o przekątnej 9.7 cala oraz nowego iPada mini. Według niektórych źródeł w obu urządzeniach zostanie zamontowany procesor A 8 – ten sam, który obecnie pracuje w iPhone’ach 6 oraz 6 Plus.

Na tej samej konferencji oczekiwane są także nowy model iMaka, odświeżony Mac mini, a także system operacyjny OS X Yosemite.

Źródło: re/code

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.