Nowe iPhone’y w różowym wariancie kolorystycznym

Opublikowano: 2015-08-20
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Apple #sprzęt / podzespoły

news-iphone_6s-rose_gold-1Zbliżające się coraz szybszymi krokami iPhone’y 6S i 6S Plus powoli przestają być dla nas tak wielką tajemnicą, jak jeszcze kilka miesięcy temu. Niemal codziennie otrzymujemy informacje na temat tych smartfonów, a najnowsze z nich dotyczą nowego-starego wariantu kolorystycznego.

Apple już wcześniej, bo chociażby w przypadkach iPhone’a 5C i iPodów eksperymentował z różem. Były to jednak dosyć żywe barwy, które niekoniecznie każdemu mogły przypaść do gustu. W iPhone’ach 6S i 6S Plus ma być inaczej. Nie będzie to typowy różowy kolor, ale bardziej stonowany wariant „rose gold”, czyli tzw. różowe złoto. Do sieci wyciekły nawet pierwsze zdjęcia nowych smartfonów w tej odmianie kolorystycznej – niestety, trudno w tej chwili potwierdzić ich wiarygodność. Zważywszy jednak na nasilające się od pewnego czasu doniesienia o większym ubarwieniu swojej oferty przez Apple i rzekomym zamiłowaniu firmy do różu, wszystko jest możliwe.

news-iphone_6s-rose_gold-2news-iphone_6s-rose_gold-3 Wszystkiego dowiemy się już 9 września, kiedy to odbędzie się specjalna konferencja prasowa poświęcona nowych iPhone’om.

Źródło: GSMArena

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.