Nowe miejscowości w zasięgu LTE Play

Opublikowano: 2015-03-16
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Play #Internet mobilny #wyniki / raporty

news-play-ltePlay poinformował o tym, że w zasięgu jego sieci LTE znajduje się już 74% populacji Polski. Tymczasem w tym roku główna uwaga zostanie skupiona zwłaszcza na Śląsku, gdzie operator ruszył z budową nadajników.

Rzecznik prasowy Play, Marcin Gruszka, już wcześniej i to niejednokrotnie zapowiadał, że rozbudowa sieci szybkiego Internetu w 2015 roku będzie stała pod znakiem Śląska. Teraz dowiedzieliśmy się, że pierwszymi miejscowościami województwa śląskiego, do których dotarło „fioletowe” LTE są: Chybie, Czekanów, Gliwice, Kobiór, Mnich, Nędza, Orzesze, Pawłowice, Połomia, Pszów, Radlin, Ruda Śląska, Rybnik, Suszec, Ustroń i Warszowice. Ponadto, na liście znalazły się też miejscowości z innych rejonów, czyli: Gogolin (Opolskie), Pszczyna (Podkarpacie), Radłów (Małopolskie) oraz Wola Batorska (Małopolskie).

Aktualizacja listy o kolejne miejscowości zostanie zapewne podana w przyszłym miesiącu.

Źródło: Play

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.