Nowe paczki Internetu w Mobile Vikings

Opublikowano: 2015-07-23
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali operatorzy #prepaidy #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-mobile_vikings-pakiety_internetuMobile Vikings uatrakcyjnia swoją ofertę i wprowadza nowe pakiety danych. Do wcześniej dostępnej paczki 250 MB dołączają dwie kolejne – 1 i 2 GB, które można aktywować za pozostały z doładowania kredyt na koncie.

Nowości z pewnością ucieszą osoby, które wykorzystały swój limit (w najniższym zasileniu jest 300 MB Internetu), a nie chcą płacić 5 zł za stosunkowo mały i często niezadowalający pakiet 250 MB. Teraz można wykupić dodatkowe 1 GB za 9 zł lub 2 GB za 14 zł, w obu przypadkach ważne przez 14 dni. W rezultacie, doładowując konto kwotą 19 zł można mieć łącznie 4 GB transferu, nielimitowane SMS-y, darmowe rozmowy wewnątrz sieci i do Play oraz 5 zł wolnych środków na dowolne usługi. Przy doładowaniu za 29 zł można z kolei mieć aż 8 GB Internetu.

news-mobile_vikings-internetnews-mobile_vikings-oferta

Źródło: Mobile Vikings

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.