Nowe paczki Internetu w Play na kartę

Opublikowano: 2016-01-21
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Play #prepaidy #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-play-nowe-pakiety-prepaid-2Play zakończył cieszącą się dużą popularnością promocję 10 GB za 10 zł i zaprezentował w jej miejsce nowe, powiększone pakiety internetowe w ofertach na kartę.

Wczoraj był ostatni dzień, w którym można było dokonać aktywacji pakietu danych 10 GB za 10 zł, który był oferowany klientom taryf prepaid od sierpnia ubiegłego roku i w tym czasie kilkukrotnie przedłużany. W zamian w Play dostępne są od teraz nowe pakiety internetowe, które zawierają dwukrotnie większą ilość danych od dotychczas dostępnych, przy jednoczesnych zachowaniu starych cen.

Paczki prezentują się następująco:

  • 600 MB zamiast 300 MB za 5 zł
  • 2 GB zamiast 1 GB za 9 zł
  • 6 GB zamiast 3 GB za 20 zł

news-play-nowe-pakiety-prepaidKażda z nich dostępna jest w formie cyklicznej lub jednorazowej. Dodatkowo, w pierwszym przypadku za drugie i każdej kolejne przyznanie pakietu jego wielkość ulega zwiększeniu do odpowiednio 700 MB, 3 GB oraz 7 GB (za wyjątkiem Formuły Mini Max na Kartę). Operator przygotował również pakiet 600 MB za 0 zł przez 7 dni, przeznaczony dla osób, które chcą wypróbować korzystanie z Internetu w telefonie. Zmiany obowiązują też w Red Bull Mobile.

news-play-nowe-pakiety-prepaid-1

Źródło: Play

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.