Nowe pakiety internetowe w roamingu w Plusie

Opublikowano: 2015-01-22
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-plus-pakiet-roaming-1Operator wprowadził nowe pakiety internetowe w roamingu, które pozwolą zoptymalizować wydatki na transmisję danych za granicą, szczególnie na obszarze Unii Europejskiej oraz Szwajcarii i USA.

Nowe pakiety Internetu mobilnego w roamingu dostępne są w dwóch wariantach:
Pakiet Atlantycki, obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Islandię i Liechtenstein oraz dodatkowo Szwajcarię i USA.
Pakiet Orientalny, obejmujący najpopularniejsze kraje Europy Wschodniej oraz Bliskiego i Dalekiego Wschodu: Białoruś, Ukraina, Rosja, Kazachstan, Egipt, Turcja, Izrael, Chiny, Hong Kong, Tajwan, Kambodża, Korea Południowa, Tajlandia, Wietnam oraz Nowa Zelandia i sieć operatora Softbank Japonia.

Do wyboru są pakiety w następujących cenach:

news-plus-pakiet-roamingPakiet pozwala na realizowanie transmisji danych także w technologii LTE, która dla klientów Plusa jest dostępna w Holandii (KPN), Hiszpanii (Vodafone) i w Niemczech (Vodafone). Planowane jest również uruchomienie Internetu LTE w roamingu w Szwajcarii, Austrii, Włoszech i Francji.

Pakiety ważne są przez pełny cykl bilingowy. Po wykorzystaniu megabajtów dostępnych w pakiecie opłaty za dalsze korzystanie z transmisji danych będą naliczane zgodnie z cennikiem właściwym dla oferty, z której korzysta klient, chyba, że posiada on inny pakiet internetowy w roamingu.

Z oferty pakietów mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi posiadający abonament w Plusie.

Źródło: Plus

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.