Nowe reklamy Moto G4 i G4 Plus ujawniają główne zalety smartfonów

Opublikowano: 2016-05-27
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-moto-g4-reklamaSeria Moto G od samego początku stawiała na jak najlepszy stosunek jakości do ceny. Nie inaczej jest w przypadku czwartej generacji smartfona, co starają się nam przekazać dwa nowe spoty reklamowe.

Co jest mocnym punktem Moto G4? Po pierwsze – zdecydowanie ekran, który względem wcześniejszych modeli urósł do 5.5 cala i zyskał rozdzielczość Full HD (dawniej tylko HD, czyli 720 x 1280 pikseli). Następnie mamy nowy, 13-megapikselowy aparat główny, który „wybudza się” prostym gestem i dzięki któremu można uzyskać dobrej jakości zdjęcia. W przypadku Moto G4 Plus mamy z kolei jeszcze lepszy aparat 16 Mpix z hybrydowym autofokusem, według pierwszych opinii mogący konkurować z tym, który znajduje się w iPhonie 6S. Ponadto, obydwa urządzenia cechuje kamerka 5 Mpix z szerokokątnym obiektywem, o czym nie zapomniano wspomnieć w jednej z reklam.

To jednak nie wszystko. Motorola chwali się, że bateria w Moto G4/G4 Plus zapewnia cały dzień pracy bez konieczności sięgania po ładowarkę, a gdy już trzeba z niej skorzystać, to dodatkowe 6 godzin działania można uzyskać już po 10 minutach ładowania.

O smartfonach Moto G4 i G4 Plus możecie przeczytać w tym miejscu.

Źródło: Android Authority

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.