Nowe rendery ujawniają prawdopodobny wygląd iPhone’a 7 i 7 Plus

Opublikowano: 2016-06-08
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Apple #sprzęt / podzespoły

news-iphone7-render-7O nadchodzących iPhone’ach 7 i 7 Plus powiedziano już niemal wszystko. W sieci panuje prawdziwy natłok informacji o tych modelach, jednak jak zwykle tylko część z nich znajdzie swoje pokrycie w rzeczywistości. Jedną z dotąd nierozstrzygniętych i najciekawszych kwestii pozostaje design smartfonów.

Wygląd nowych iPhone’ów nie będzie zbytnio odbiegał od tego, co mogliśmy zobaczyć w dwóch poprzednich generacjach. Pewne zmiany jednak zajdą, o czym świadczą wszelkie przecieki i nieoficjalne zdjęcia. Teraz mamy okazję przyjrzeć się grafikom koncepcyjnym iPhone’ów 7 i 7 Plus, za których przygotowanie odpowiada projektant Martin Hajek. Swoje wizualizacje oparł na dotychczas opublikowanych informacjach, a końcowy efekt jest naprawdę imponujący.

Możemy zaobserwować, że nowości Apple zostaną pozbawione gniazda słuchawkowego minijack, zmieni się położenie anten, które znajdą się bliżej krawędzi urządzeń, a iPhone 7 Plus (lub jak określa go grafik – iPhone 7 Pro) doczeka się podwójnego aparatu i złącza Smart Connector. Ogólna stylistyka smartfonów pozostanie jednak wierna temu, do czego Apple przyzwyczaiło nas na przestrzeni lat. Na większą (r)ewolucję przyjdzie nam pewnie poczekać do 2017 roku, kiedy to ma zadebiutować iPhone z ekranem OLED.

Źródło: Ubergizmo

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.