Nowe smartfony Alcatela będą obsługiwały trzy systemy operacyjne!

Opublikowano: 2015-01-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-alcatel-pixi3-smartfonyZa kilka dni startuje coroczny pokaz elektroniki w Las Vegas i chociaż większość firm skrzętnie skrywa informacje odnośnie swoich produktów, niektórzy, jak Alcatel już teraz starają się skutecznie zachęcić do odwiedzenia ich stoiska na targach.

Alcatel podał do informacji, że nowe smartfony z linii Pixi 3 będą kompatybilne z trzema systemami operacyjnymi. Będzie można na nich zainstalować Windows Phone, Androida lub Firefox OS. W tej chwili nie wiadomo jak dokładnie będzie to działało, ale prawdopodobnie zostanie to wyjaśnione na zbliżających się targach CES, które odbędą się już w przyszłym tygodniu. Wtedy też powinna zostać ujawniona specyfikacja, cena, a także data premiery urządzeń.

Smartfony PIXI 3 pojawią się w czterech różnych odmianach różniących się wielkością wyświetlacza – 3.5, 4, 4.5 oraz 5 cali, tym samym zapewniając konsumentom szeroki wachlarz wyboru (jedynie miłośnicy phabletów będą mogli poczuć się zawiedzeni). Prawie każdy z modeli zapewni wsparcie dla technologii 4G LTE, a jedynym wyjątkiem będzie najmniejszy z nich – PIXI 3 z 3.5 calowym ekranem obsłuży jedynie sieć 3G.

Źródło: Phonearena

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.