Nowe smartfony w ofercie Play

Opublikowano: 2015-01-22
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #abonamenty #mixy #telefony / urządzenia

news-smartfony-playOperator wprowadził do swoich ofert abonamentowych i mix nowe urządzenia. Oprócz topowych smartfonów, jak Sony Xperia Z3 Compact, BlackBerry Passport, czy Motorola Nexus 6, pojawiły się również „słuchawki” od Allview.

Sony Xperia Z3 Compact w ofercie Play na Kartę została wyceniona na 1949 zł. Dokładny cennik można znaleźć pod tym adresem.

Nexus 6 i BlackBerry Passport to jedne z droższych smartfonów w ofercie operatora. W zestawie Play na Kartę kosztują odpowiednio 2399 i 2469 zł. Dokładny cennik można znaleźć pod tymi adresami:
Cennik Motoroli Nexus 6 w ofertach Play.
Cennik BlackBerry Passport w ofertach Play.

Do swojej oferty Play wprowadził również smartfony Allview, które za rozsądną kwotę oferują znane rozwiązania, jak wyświetlacz produkcji LG czy aparat Sony. Modelami tymi są: Allview X1 Soul, Allview X2 Twin i Allview P6 Life. Dokładny cennik urządzenia w ramach konkretnych ofert znajduje się tutaj.

Źródło: Play

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.