Nowe spoty reklamowe Apple Watch

Opublikowano: 2016-04-14
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #Apple #sprzęt / podzespoły

news-apple-watch-reklama-1Apple opublikował osiem nowych reklam Apple Watch, prezentujących funkcje i zalety inteligentnego zegarka.

Cztery klipy skupiają się na możliwościach z zakresu fitness, promowaniu aktywności fizycznej i dążeniu do osiągnięcia jak najlepszych wyników. Możemy w nich zobaczyć m.in. amerykańskich muzyków – Alice Coopera i Nicka Jonasa.

Kolejne spoty zatytułowane „Find” oraz „Swap” przedstawiają łatwość, z jaką można znaleźć iPhone’a przy pomocy Apple Watch i wysłanego z jego poziomu sygnału dźwiękowego oraz możliwość szybkiej i bezproblemowej wymiany paska, dopasowując go do osobistych preferencji.

Reklama „Surprise” ukazuje przede wszystkim współpracę Apple Watch z pakietem produktów HomeKit – w tym przypadku zdolność do zdalnego wyłączenia świateł. W filmiku pod tytułem „Rain” widzimy kobietę, która otrzymała powiadomienie pogodowe, dzięki której była przygotowana na nadchodzący deszcz.

Źródło: Apple, własne

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.