Nowe stawki roamingowe w Play i Red Bull Mobile

Opublikowano: 2016-03-23
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #pozostali operatorzy #pakiety / usługi

news-play-roaming-1Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego od 30 kwietnia 2016 roku zmianie ulegnie wysokość opłat w roamingu. Play przedstawił nowe cenniki.

Cena za minutę wykonanego połączenia głosowego, wysyłanego SMS-a/MMS-a i 1 MB pakietowej transmisji danych w roamingu międzynarodowym w Strefie Euro jest zależna od posiadanej oferty krajowej. Przykładowo, w Formuła Smartfon Unlimited minuta rozmowy wychodzącej to 25 groszy, SMS kosztuje 10 groszy, a MMS 53 grosze. W Formuła Play na Kartę ceny te wynoszą odpowiednio 54 grosze, 19 groszy i 1 zł.

Stała będzie natomiast opłata za minutę odebranego połączenia głosowego, która wyniesie 4 grosze netto (5 groszy netto).

Ceny w roamingu międzynarodowym w Strefie Euro od 30 kwietnia 2016.

Ujawniony został również cennik dla taryf Red Bull Mobile:

news-rbm-roaming-1

Źródło: Play

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.