Nowe taryfy abonamentowe Plus z nielimitowanymi usługami

Opublikowano: 2015-03-27
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Plus #abonamenty #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-plus-nowe-taryfy-abonament-slteOd 31 marca Plus wprowadza nową ofertę abonamentową. Nowe taryfy sLTE to uproszczenie dotychczasowej oferty i jeszcze więcej nielimitowanych usług oraz większe pakiety internetowe w abonamencie.

Nowe taryfy sLTE to:

  • Rozmowy bez limitu na numery komórkowe
  • Rozmowy bez limitu na numery stacjonarne
  • Nielimitowane SMS-y i MMS-y
  • Większe pakiety internetowe od 1 do 6 GB
  • Pakiet danych w roamingu na terenie UE w wyższych abonamentach

W wyższych planach taryfowych dostępny jest także pakiet minut w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Można go wykorzystać zarówno na rozmowy wychodzące, jak i przychodzące, a także na rozmowy międzynarodowe do UE i SMS-y/MMS-y za granicą.

W każdej z nowych taryf sLTE dostępny jest także pakiet IPLA PLUS, czyli telewizja internetowa w telefonie. Pakiet ten przygotowany został specjalnie dla klientów sieci Plus i korzystanie z niego jest całkowicie bezpłatnie (nie płaci się też za transfer danych).

news-plus-taryfy-abonamentowe-slteW nowej ofercie klient może wybrać wariant bez telefonu lub z telefonem. Przy wyborze abonamentu z telefonem można zdecydować się na ofertę ratalna lub subsydiowaną. W przypadku pierwszej z nich, do abonamentu dochodzą raty za telefon. W ofercie subsydiowanej, cena telefonu jest już wliczona w abonament, który wynosi odpowiednio 49.99 zł, 69.99 zł, 99.99 zł i 109.99 zł.

Nowe taryfy sLTE są już dostępne dla klientów przedłużających dotychczasową umowę w sieci Plus. Smartfonem promowanym w nowych ofertach jest Samsung Galaxy A5.

Źródło: Plus

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.